До 8 березня картинки та листівки

До 8 березня картинки та листівки
8 березня картинки листівки
Давненько вже започаткована традиція святкувати жіночий день 8 березня. Звідки ця традиція взялася – кого це питання цікавить, то можете попитатись у дядька Гугла чи Яші. Вони вам багато зможуть розповісти про день жінки, який святкується 8 березня. А в нашому випадку звернемо увагу на дещо інший бік цієї теми, тобто той що стосується фотографів.
Отже, яке відношення фотографа до 8 березня?Звісно, що в цей день може підзаробити фотограф репортажник, який може проводити знимкування корпоративів чи інших урочистих подіє, але цей допис присвячений не репортажним фотографам. Тут акцент ставиться на фотографів, які займаються предметною фотографією. Власне мова йде про фотографії квітів та інші макро-фото, які можуть бути використані при створенні привітальних листівок.
От і виходить, що картинки до 8 березня, з яких будуть створюватись листівки руками дизайнерів чи тих же фотографів, користуватимуться, а то і вже користуються попитом стоків (попитом їх користувачів), які займаються реалізацією графічних файлів.
Звісно, крім стоків є і інші варіанти реалізувати красиві картинки квітів, адже можна співпрацювати напряму із тими ж дизайнерами чи дизайнерськими студіями, які займаються створенням листівок до 8 березня та інших свят. До речі, такий варіант співпраці може бути досить вигідним як для фотографа, так і для дизайнера. Перший матиме регулярні замовлення та гонорари, а другий не витрачатиме дорогоцінний час на пошуки потрібної картинки на тих же стоках. Хоча налагодити таку співпрацю вдасться далеко не кожному фотографу, адже потрібно мати інформацію про студії, які є зацікавленими в такому співробітництві.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *